28 березня 2018 року в університеті за участі економічного факультету відбулися дві визначні події:

28 березня 2018 року в університеті за участі економічного факультету відбулися дві визначні події :

підписання Меморандуму про співпрацю Університету з Івано-Франківським регіональним відділенням Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»;

тематична зустріч «Децентралізація та секторальні реформи в Україні: очікування, досягнення, перспектива».

Заходи організовані доцентом кафедри фінансів економічного факультету Світланою Кропельницькою в рамках виграного грантового проекту «Створення проектно-освітнього центру розвитку інновацій та інвестицій в регіоні» – «АГЕНТИ ЗМІН».

До слова проект був поданий на конкурс проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Cоюзу, вперше оголошеним Міністерством регіонального розвитку у липні 2017 року. І став одним із переможців конкурсного відбору за програмою регіонального розвитку «Інноваційна економіка та інвестиції». Згідно конкурсної процедури в якості «Замовника» проекту виступив Університет.

Завантажити повну версію…