Cтудентка економічного факультету Ольга Гаврилишин стала переможцем ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика» і нагороджена Дипломом II ступеня.

26-27 квітня 2018 р. у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика». На Конкурс надійшло 65 студентських наукових робіт із 36 вищих навчальних закладів України. Галузевою конкурсною комісією, до складу якої ввійшли провідні вчені-кібернетики д.е.н., професор Вовк В.М., д.е.н., професор Благун І.С.,  д.е.н., професор Максишко Н.К., було визначено 23 роботи-претенденти на перемогу.

За результатами Конкурсу студентка економічного факультету Ольга Гаврилишин стала переможцем і  нагороджена Дипломом II ступеня (науковий керівник – к. ф.-м. наук, доцент Мар’ян Дмитришин). Така нагорода стала черговим відзначенням високого рівня наукової школи  Заслуженого діяча науки і техніки України, д.е.н., професора Благуна І.С.

Вітаємо переможця і її наукового керівника і бажаємо подальших успіхів в наукових здобутках.