Студентка спеціальності «Економічна кібернетика» Богдана Потятинник стала стипендіаткою конкурсу «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука

Студентка спеціальності «Економічна кібернетика» Богдана Потятинник за підсумками трьох етапів конкурсу Стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука увійшла до числа переможців-стипендіатів, котрі незабаром стануть повноправними членами спільноти «Завтра.UA», покликаної формувати нову українську еліту.

За результатами конкурсу, проведеного Фондом Віктора Пінчука в 2017/2018 навчальному році, тільки 100 найкращих українських студентів стали переможцями. Обрані стипендіати представляють 19 міст України та навчаються у 45 закладах вищої освіти.

На конкурс, головними критеріями відбору якого є високий рівень фахових знань, наукова та практична цінність результатів проведеного дослідження, кількість наукових публікацій, включених до міжнародних наукометричних баз даних, а також лідерські якості та комунікаційні здібності здобувача, було подано наукову роботу за темою:  «Модель аналізу процесу формування ринкової позиції агрохолдингів з урахуванням їхнього рівня прозорості», виконану під керівництвом доцента кафедра економічної кібернетики Андрія Дмитровича Пілька.

Вітаємо Богдану Потятинник та її наукового керівника і бажаємо подальших творчих успіхів!