Газета «Все про бухгалтерський облік» спільно з партнером «Яскраве радіо» започаткувало акцію для студентів.

Газета «Все про бухгалтерський облік» спільно з партнером «Яскраве радіо» започаткувало акцію для студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації — «25-й вимір». В рамках даної акції студенти економічного факультету взяли активну участь та успішно вирішили усі завдання, передбачені умовами акції. За результатами конкурсу 22 травня 2018 р. переможцем визнано збірну команду третього курсу спеціальності «Облік і аудит» під керівництвом капітана команди Коваль Христини.

Від фундаторів акції капітану команди-переможця вручено сертифікат на безкоштовне відвідування одного із молодіжних розважальних закладів міста Івано-Франківська для усіх учасників команди.