Вітаємо доцента кафедри теоретичної і прикладної економіки економічного факультету ШЕЛЕНКО ДІАНУ ІВАНІВНУ

ШЕЛЕНКО ДІАНУ ІВАНІВНУ
з успішним захистом дисертації на тему “РОЗВИТОК ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВИХ ФОРМ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ РІЗНОУКЛАДНОСТІ: ТЕОРІЯ, МЕТОДОЛОГІЯ, ПРАКТИКА”,  поданої  на  здобуття  наукового  ступеня  доктора  економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління  підприємствами  (за видами економічної діяльності).  Захист відбувся на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 36.814.02 у Львівському національному аграрному університеті.
Науковий консультант: доктор економічних наук, професор Якубів Валентина Михайлівна, ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», проректор з наукової роботи.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор Губені Юрій Едвардович, Львівський національний аграрний університет, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності; доктор економічних наук, професор Сахацький Микола Павлович, Одеська державна академія будівництва та архітектури, професор кафедри маркетингу; доктор економічних наук, професор Стельмащук Антон Михайлович, Подільський державний аграрно-технічний університет, професор кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.