І знову на допомогу абітурієнтам…

Цими днями на економічному факультеті відбулася профорієнтаційна зустріч професорсько-викладацького складу з потенційними абітурієнтами та зацікавленими особами. Заступник декана доц. Гнатюк Т.М. представив економічний факультет, ознайомили присутніх із діючими освітніми програмами, на які відкрито вступ, та з колективом деканату і приймальної комісії. Доц. Мигович Т.М., як відповідальний секретар відбіркової комісії, ознайомила всіх присутніх з нововведеннями та особливостями цьогорічної вступної кампанії. Потім слово взяли гаранти освітніх програм (проф. Благун І.І., проф. Щур Р.І., проф. Буртняк І.В., проф. Матковський П.Є., проф. Шеленко Д.І.) та розповіли про особливості кожної освітньої програми, можливості працевлаштування після закінчення навчання та перспективи продовження навчання.