Вітаємо Юлію Максимів з перемогою у конкурсному відборі проєктів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених у 2020 році!

Науковий проєкт на тему «Розроблення механізму стратегічного публічного управління економічної та енергетичної безпеки України», керівником якого є доцент кафедри обліку і аудиту Максимів Юлія Василівна, пройшов конкурсний відбір проєктів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених у 2020 році. Згідно з наказом МОН України (від 04.12.2020 р. № 1537) з січня наступного року він фінансуватиметься у розмірі 2 млн 302 тис грн.  Протягом трьох років над реалізацією проєкту працюватимуть молоді вчені з кафедри обліку і аудиту та кафедри управління та бізнес-адміністрування ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”

Вітаємо та бажаємо успішної реалізації!