Роль лідерських якостей викладача та особливості роботи у військовий час

17 травня 2022 року відбувся методичний семінар “Роль лідерських якостей викладача та особливості роботи у військовий час” за модерацією кандидата економічних наук, доцента, доцента кафедри теоретичної і прикладної економіки Стефініна Володимира Володимировича.
Цей семінар проводився в рамках реалізації мікропроекту за результатами проведення ВГО “Інноваційний університет” зимової школи “Науково-педагогічні працівники: психологічний розвиток особистості, лідерство. Спеціальна тема: Дуальна освіта”, перший етап якої відбувався в Львівській області в смт. Славське 4-6 лютого 2022 року.
В рамках семінару розглянуто питання ідентифікації лідерських якостей викладачів, особливості організації освітнього процесу та використання нових методів викладання у військовий час, а також якості, які бажають бачити студенти у сучасних викладачів. Запропоновано актуальні напрями підвищення викладацької майстерності у військовий час.