ПНУ отримав міжнародну нагороду за видатні досягнення в підприємницькій освіті!

На Міжнародній конференції з підприємницької освіти, що проходила 4-6 вересня 2024 року в Белфасті (Сполучене Королівство), Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника спільно з Університетом Східної Англії здобув престижну нагороду National Enterprise Educators Award.

Проєкт отримав визнання в категорії “Підприємство заради суспільного блага” (Enterprise for Good), яка відзначає видатні зусилля у сприянні позитивним соціальним та економічним змінам через підприємницьку освіту.

Ця нагорода видається Організацією освітян з підприємництва Сполученого Королівства, провідною незалежною мережею освітян у сфері підприємництва.

Вона підкреслює важливість підприємницької освіти у вирішенні сучасних викликів і підтримці стійких суспільних ініціатив, особливо в часи криз і змін. Співпраця між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Університетом Східної Англії має тривалу історію успіху.

Одним із попередніх спільних проєктів була ініціатива з відновлення ґрунтів в Україні, яка поєднала еко-підприємництво та екологічну журналістику.

Цей проєкт допоміг підтримати дослідників і підприємців у пошуку інноваційних рішень для відновлення економіки України. Партнерство продовжує відкривати нові можливості для студентів та науковців, сприяючи розвитку підприємницького мислення та практичних навичок.

Для Прикарпатського національного університету велика честь бути визнаним на такому високому міжнародному рівні. Ми пишаємося тим, що наш внесок у розвиток підприємницької освіти допомагає підтримувати інновації, які мають реальний вплив на суспільство та економіку, особливо в часи викликів, які стоять перед Україною.