Конкурс на кращий твір малої прози

Конкурс для творчих студентів на найкращий твір малої прози “Коротко. Сильно. Страшно”, оголошує факультет філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Авторські роботи надсилати до 10 квітня 2021 р. на адресу доцентки кафедри української мови Оксани Ципердюк –  zdjuk@ukr.net

Переможці будуть нагороджені дипломами та подарунками. Нагородження відбудеться 23 квітня 2021 року. Про церемонію нагородження буде повідомлено додатково.

Мова творів – українська (без табуйованої лексики). Тематичний, проблемний, стильовий спектр не обмежується жодними вимогами.

Обсяг – до 10-ти сторінок. Роботи надсилати word-документом: формат А4, шрифт Times New Roman 14.

У документі потрібно вказати інформацію про себе: прізвище, ім’я та по-батькові, номер телефону, адресу, факультет і назву навчального закладу.

Положення про конкурс