Колектив економічного факультету вітає Щура Романа Івановича з високим званням Академіка Академії економічних наук України зі спеціальності Фінанси.

Академія економічних наук України на своїх Загальних зборах 22 жовтня 2021 року в м. Київ обрала доктора економічних наук, професора кафедри фінансів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Щура Романа Івановича Академіком Академії економічних наук України зі спеціальності Фінанси.

Колектив кафедри фінансів щиро вітає Романа Івановича з високим званням, що є свідченням його видатного особистого внеску у розвиток вітчизняної науки та освіти, та зичить міцного здоров’я, благополуччя, невичерпної енергії та подальших професійних успіхів на благо розвитку нашого університету та України!