Кожен робить на своєму місці те, що наближає нас до перемоги

Події війни, яка розпочалась 24 лютого 2022 р. в нашій державі заставляють миттєво реагувати на виклики та займатися волонтерством.

Працівники економічного факультету облаштували місця в гуртожитку, де проживали студенти для внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Кожен старався поділилися комплектами постільної білизни, ковдрами, матрасами.

Також організували збір гуманітарної допомоги для студентів та викладачів Херсонського державного університету, які не змогли вчасно виїхати за межі міста.

З профспілкових внесків працівників перераховані кошти на потреби Збройних Сил України.

Викладачі та студенти допомагають з пошуком житла, збором необхідних ліків, засобів гігієни, доставкою продуктів харчування, відправкою допомоги теробороні.

Звично стає допомагати оточуючим. Комунікації у соціальних мережах, створення telegram-каналу дозволяють оперативно отримувати інформацію з правдивих джерел, боротися з фейками, адже у сучасних умовах важлива також оборона на інформаційному фронті.

Науковці Прикарпаття звернулись до міжнародної наукової спільноти із закликом закрити небо над Україною.

Наша боротьба триває – війна стосується кожного.