Кожен на своєму фронті робить все можливе

Закінчився перший місяць війни, а хотілося б вже перемоги…

Працівники економічного факультету ПНУ, продовжуючи освітній процес, продовжують підтримувати своїх колег, які перебувають в зоні активних бойових дій. Долучилися до збору гуманітарної допомоги для працівників Харківського національного університету імені Г.С.Сковороди.

Частина студентів вступила до територіальної оборони.

Через комунікації з викладачами економічного факультету, професор Люблінського католицького університету KUl ksiądz Profesor Ryszard Knapiński також доєднався до матеріальної підтримки на потреби для України: ліки, продукти, засоби гігієни, придбання броньованих пластин для бронежилетів, які роблять в Іспанії.

Прикарпатський національний університет мені Василя Стефаника пропонує науково-педагогічним (педагогічним) працівникам, персоналу та здобувачам освіти з евакуйованих закладів вищої освіти України використати можливості нашого університету для продовження освітнього процесу, перерваного у вашому ЗВО внаслідок збройної агресії РФ проти України.

Тільки разом до перемоги!