На економічному факультеті підведено підсумки наукової діяльності за минулий рік

В рамках підсумкової звітної наукової конференції університету на економічному факультеті 05.04.2022 р. підвели підсумки наукової діяльності за минулий рік.

Відбулося пленарне засідання секції економічних наук звітної наукової конференції, у якому взяли участь викладачі, докторанти та аспіранти факультету. З основною доповіддю виступив доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів О.Т. ЛЕВАНДІВСЬКИЙ. Проблематика, яка була піднята у виступі стосувалась впливу кризових явищ на фінансово-кредитну систему країни.

У ході дискусії за матеріалами виступу було відзначено надзвичайну актуальність даної проблематики на тлі війни, яка триває у нашій державі, та обговорено підходи до її вирішення.

Впродовж 6-7 квітня відбудуться дистанційні засідання підсекцій за участю викладачів, докторантів, аспірантів та студентів на кафедрах факультету.