Зустріч з випускником кафедри економічної кібернетики Віталієм Крамаром в рамках реалізації корпоративного соціального проєкту «Осередок менторства»

В четвер, 2 червня 2022 року о 19.00  в рамках реалізації корпоративного соціального проєкту «Осередок менторства», який започатковано в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, розпочнеться онлайн-зустріч студентів та потенційних абітурієнтів з випускником кафедри економічної кібернетики Віталієм Крамаром.

Довідково: Віталій Крамар – випускник магістратури при кафедрі економічної кібернетики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (2020), переможець двох Міжнародних конкурсів наукових робіт зі спеціальності «Економіка» (дипломи I ступеня), Всеукраїнських конкурсів наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика» (дипломи I та II  ступеня), стипендіат програми Завтра.UA Фонду Віктора Пінчука (2020, 2021), аспірант кафедри економічної кібернетики (спеціальність 051 Економіка), економіст Департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ.

Тема зустрічі: “Спеціальність «Економіка»: можливості самореалізації або на чому слід акцентувати увагу під час навчання в університеті”.

Усіх охочих запрошуємо приєднатися до зустрічі за покликанням:

Meeting      ID 592 857 3841

Passcode     R5tJXd