Застосування інтерактивних технологій у підготовці студентів спеціальності “Облік і оподаткування”

Доценткою кафедри обліку і оподаткування Савків Уляною Степанівною 01.12.2022 р. проведено в Центрі інноваційних освітніх технологій “PNU-EcoSystem” інтелектуальну гру “Брейн-ринг” для студентів першого курсу з дисципліни “Вступ до спеціальності та соціальні комунікації”.

Шляхом змагань інтелектуального характеру студенти урізноманітнити свій навчальний процес та дозвілля, навчилися креативно та творчо мислити, дискутувати, поглибили знання з дисципліни, потренувалися працювати в команді.

За результатами гри місця розподілилися таким чином: 1 місце – команда “A&TP” (група ОО-12), 2 місце – команда “Агенти 071″(група ОО-11).

З перемогою та активною участю в грі студентів привітав завідувач кафедри обліку і оподаткування Баланюк Іван Федорович та вручив грамоту переможцям і подяку учасникам.

Конкурсне журі очолила кураторка першого курсу Іванюк Тетяна Леонідівна.

Кафедра обліку і оподаткування вельми вдячна адміністрації Центру інноваційних освітніх технологій “PNU-EcoSystem” за сприяння у проведенні заходу.