Зустріч з карʼєрним консультантом – запорука якості підготовки здобувачів в університеті

На економічному факультеті 19.09.2024 р. відбулась зустріч з кар’єрною консультанткою – нашим стейкхолдером Устинською Наталією Володимирівною – консалтингова компанія Expert, HR-generalist та нашим бізнес-партнером.
Здобувачі вищої освіти освітніх програм «Підприємництво та торгівля» та «Маркетинг» дізнались про вакансії в компанії UTeam: менеджера з продажу, рекрутера, оператора кол-центру та отримали пропозиції щодо можливостей проходження виробничої практики.
При обговоренні вимог до працівників окреслили важливі моменти ключових показників результативності (KRI), а також разом із викладачами проф. Благун І.І., проф.Шеленко Д.І., доц. Стефінін В.В., доц. Ємець О.І. обговорили пропозиції щодо вдосконалення освітніх програм через впровадження окремих тем в освітніх компонентах, які стосуватимуться розвитку таких навичок, як: вміння будувати комунікацію, мистецтво переконання, тайм-менеджменту, розвиток soft-skill, які допоможуть швидко адаптуватися до змін на ринку праці.