Міжнародне наукове стажування «The innovative Methods and Technologies of Teaching: The Newest in the European Educational Practice»

Науковці економічного факультету Дмитровська В.С., Криховецька З.М. та Ціжма Ю.І. взяли участь у трьохмісячному міжнародному науковому стажуванні «The innovative Methods and Technologies of Teaching: The Newest in the European Educational Practice» у Вищій Школі Лінгвістичній, республіка Польща, котре завершилося виїзним модулем до міста Ченстохова. Колеги гостинно зустріли вчених з України та натхненно ділились досвідом своєї діяльності, можливостями наукової кар’єри та мобільності. Безпосередня участь у стажуванні як слухачів навчального процесу Вищої Школи Лінгвістичної у поєднанні з попереднім дистанційним навчанням дозволила поглибити знання щодо інноваційних методів і технологій в навчальному процесі та обраних напрямів наукових досліджень кожного з учасників стажування. Чудова організація стажування, набутий досвід та можливість познайомитись з хорошими людьми залишили незабутні враження в усіх учасників міжнародного стажування.