Вручення подяк студентам кафедри обліку і оподаткування!

16.04.2024 р. відбулося вручення подяк студентам кафедри обліку і оподаткування Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
На заході були присутні – проректор з науково-педагогічної роботи к.м.н., доц. Лапковський Едуард Йосипович, завідувач кафедри обліку і оподаткування д.е.н., проф. Баланюк Іван Федорович, заступники декана економічного факультету к.е.н. доц. Шкромида Віталій Васильович та к.е.н., доц. Гнатюк Тарас Михайлович, д.е.н., проф. Лещук Галина Василівна, д.е.н., проф. Сас Людмила Степанівна, д.е.н., проф. Василюк Марія Михайлівна, к.е.н., доц. Шкромида Надія Ярославівна, PhD, асист. Кузьмін Тетяна Леонідівна, студенти спеціальності 071 Облік і оподаткування.
Нагородження найуспішніших студентів кафедри обліку і оподаткування подяками від ректора здійснив проректор з науково-педагогічної роботи Лапковський Едуард Йосипович.
Кафедра обліку і оподаткування бажає успіхів у навчанні та подальших наукових досліджень