Вітаємо з успішним захистом докторської дисертації!!!

Колектив факультету вітає доцента кафедри обліку і аудиту ВАСИЛЮК МАРІЮ МИХАЙЛІВНУ з успішним захистом дисертації на тему «Організація та методологія контролю якості аудиторських послуг» за спеціальністю  08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності).

Публічний захист відбувся 15 вересня 2020 року на засіданні спеціалізованої вченої ради  Д 26.870.01  Національної академії статистики, обліку та аудиту.

Науковий консультант: доктор економічних наук, професор Редько Олександр Юрійович, Національна академія статистики, обліку та аудиту, перший проректор з науково-педагогічної роботи.

Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор Дрозд Ірина Кузьмівна, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, директор Центру підвищення кваліфікації; доктор економічних наук, професор Проскуріна Неля Миколаївна, Запорізький національний університет, професор кафедри обліку та оподаткування; доктор економічних наук, професор Редченко Костянтин Іванович, Львівський торговельно-економічний університет, професор кафедри аудиту, аналізу та оподаткування.

Щиро радіємо та бажаємо подальших успіхів !!!