Проведення навчальних занять на економічному факультеті з 28.09.2020 року буде здійснюватися наступним чином:

1. Розклад навчальних занять для усіх курсів буде розміщено за посиланням: http://asu.pnu.edu.ua/;

2. Студенти 1-х курсів ОР бакалавр розпочинають навчання офлайн (в навчальних авдиторіях факультету згідно розкладу) з усіх навчальних занять, окрім потокових лекцій (лекції, які проводяться для двох і більше груп);

3. Усі потокові лекції для перших курсів (лекції, які проводяться для двох і більше груп) проводяться онлайн (викладачі мають забезпечити групи інформацією про онлайн платформу для проведення потокових лекцій);

4. Усі старші курси (2-4 курси ОР бакалавр і 1-2 курси ОР магістр) переводяться з 28.09.2020 року на гібридне навчання – лекції онлайн, практичні офлайн (в навчальних авдиторіях факультету згідно розкладу)

5. Під час проведення навчальних занять офлайн необхідно дотримуватись санітарно-епідемічних та санітарно-гігієнічних заходів, що діють у період адаптивного карантину (дотримання соціального дистанціювання, збереження маскового режиму та інші рекомендації відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 30.07.2020 р. № 42 Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)).