Відбулася профорієнтаційна зустріч випускників ліцею ім.Івана Пулюя з викладачами економічного факультету

28.02.2024р. відбулася профорієнтаційна зустріч випускників ліцею ім.Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради з викладачами кафедри менеджменту і маркетингу економічного факультету.
З вітальним словом виступив професор кафедри менеджменту і маркетингу Благун І.І..
Було презентовано інформацію про економічний факультет Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
Також потенційні абітурієнти ознайомилися з освітніми програмами кафедри менеджменту і маркетингу.
На кафедрі менеджменту і маркетингу діють акредитовані освітні програми зі спеціальності 075 Маркетинг (першого бакалаврського та другого магістерського рівня), а також спеціальності 073 Менеджмент: освітні програми першого бакалаврського рівня “Менеджмент організації і адміністрування” та “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”.
Запросили всіх випускників на навчання на кафедру менеджменту і маркетингу економічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

На завершення зустрічі учні ліцею отримали відповіді на питання стосовно освітніх програм, які їх цікавили.