Зустріч з випускниками Бурштинського ліцею імені Ольги Басараб

30.05.2024 р. Бурштинський ліцей імені Ольги Басараб відвідали із профорієнтаційною роботою представники Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
Директор Бойчук Наталія Романівна продемонструвала ролик про основні досягнення учнів та педагогів ліцею.
Професор Климончук Василь Йосифович розказав про ключові досягнення студентів та викладачів університету, а також високі позиції закладу в різних рейтингах.
Економічний факультет представляла доцент Ємець Ольга Іванівна, яка охарактеризувала усі спеціальності економічного факультету. «Якщо ви готові ризикувати для отримання максимальної вигоди – тоді Вам місце серед студентів економічного факультету» – наголосила на важливості вміння розпоряджатися грошима в сімї, у бізнесі та в територіальних громадах.
Всі хто зацікавився спеціальностями 051 Економіка, 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 076 Підприємництво та торгівля отримали буклети про економічний факультет.