Академічна співпраця – бінарна лекція на тему «Аудиторська діяльність: контроль і управління у вимірі міжнародних стандартів аудиту»

22 травня 2024 року відбулася бінарна лекція на тему «Аудиторська діяльність: контроль і управління у вимірі міжнародних стандартів аудиту», організована в рамках академічної мобільності Олесею Дем’янишиною (гарант освітньої програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини), Надією Шкромидою (гарант освітньої програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти), Іваном Баланюком (гарант освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти), Марією Василюк (гарант програми третього (освітньо-наукового рівня) доктора філософії (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника) для здобувачів вищої освіти спеціальності Облік і оподаткування за вказаними програмами.

У заході взяли участь: Юлія Килимник, здобувачка 4 курсу спеціальності Облік і оподаткування, учасниця програми в межах академічної мобільності (Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини), науково-педагогічні працівники Поліського національного університету.

Лекторами виступили: Марія Василюк, д-р. екон. наук., професор кафедри обліку і оподаткування (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника) та Інна Бержанір, канд. екон. наук, доцент кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини).

В процесі жвавої дискусії були розглянуті основні аспекти контролю і управління аудиторською діяльністю відповідно до міжнародних стандартів. Лекторами акцентовано увагу на важливості дотримання міжнародних стандартів аудиту, їх впливу на якість аудиторських перевірок та ролі в забезпеченні прозорості і надійності фінансової звітності.

 

Захід викликав великий інтерес серед науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти, які активно брали участь в обговореннях і дискусіях. Лекція завершилася обговоренням реальних кейсів і проблемних питань аудиторської діяльності.

Дякуємо всім учасникам за конструктивну лекцію, активну участь та цікаві запитання. Сподіваємося, що отримані знання сприятимуть професійному зростанню здобувачів вищої освіти.

Запрошуємо всіх бажаючих на наступні заходи!