День майбутньої освіти та кар’єри

26 жовтня 2018 року на баз ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбувся профорієнтаційний захід «День майбутньої освіти та кар’єри», в якому взяли участь потенційні абітурієнти та представники кафедр економічного факультету з метою залучення суспільного інтересу до економічної освіти, інформування молоді про можливості отримання економічної освіти.

Кожен бажаючий мав змогу отримати повну і вичерпну інформацію про можливості здобуття освіти на економічному факультеті, ознайомитися з переліком спеціальностей та предметів ЗНО, які потрібно для вступу на ці спеціальності.

Крім особистих консультацій провідних фахівців кафедр, відвідувачі мали можливість ознайомитися з буклетами та презентаціями по спеціальностях економічного факультету.