Прикарпатський – партнер, якому довіряють

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника отримав відзнаку educational trusted partner від української IT-компанії Softserve.

Сьогодні представник Івано-Франківського офісу, керівник центру розвитку талантів по Івано-Франківській та Закарпатській областях IT-компанії Softserve Юрій Безгачнюк, вручив відзнаку ректору університету Ігорю Цепенді.

«Відзнака educational trusted partner, – говорить Юрій Безгачнюк, – означає, що університету довіряється максимально, випускників ПНУ приймають на роботу, якщо вони пройдуть всі етапи співбесіди. На сьогодні 26-27% працівників франківського офісу компанії – це випускники ПНУ. Тут дуже крута математична і фізична школа, до яких згодом приєдналися ІТ-технології. Зараз за кількістю студентів,  ПНУ переганяє всі інші вузи регіону».

Educational trusted partner – це третій рівень партнерства компанії Softserve. На сьогоднішній день їх є чотири. І останній, наразі задекларований компанією рівень – це рівень дуальної освіти. Це найбільший рівень щодо інтеграції ВНЗ і бізнесу, їхньої співпраці.

Почати реалізацію цього рівня, говорить ректор Прикарпатського університету Ігор Цепенда, цілком реально буде вже у другому семестрі нового навчального року на базі Центру міжнародних зустрічей студентської молоді України та Польщі у Микуличині, який в грудні цього року має бути здано в експлуатацію.

Це, говорить Юрій Безгачнюк, дуже цікава пропозиція. За його словами, на Прикарпатті важко знайти приміщення для великої міжнародної конференції, зустрічі або великих робочих проєктів. А площа та обладнання Центру міжнародних зустрічей дають можливість це робити.

До слова, IT-компанія Softserve – одна з найбільших українських IT-компаній. За кількістю відкритих вакансій у 2021 році вона зайняла перше місце. Що цікаво, це найбільша компанія з українським корінням, адже всі її власники походять з України, переважно з Івано-Франківської області.

Неофіційно співпраця Softserve та ПНУ триває вже з 2007 року, коли було відкрито Івано-Франківський офіс компанії.