Всеукраїнська олімпіада з економіки – шлях до економічної освіти в ПНУ імені Василя Стефаника.

25.02.2024 р. відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з економіки, в якому прийняли участь 30 кращих учнів з усієї Івано-Франківської області.
Традиційно до олімпіади була залучена к.е.н., доцент Ольга Ємець як експерт-консультант.
У привітальному слові експерт-конкусьтант Ємець О.І. розповіла учням про спеціальності, набуття яких забезпечуючи кафедри економічного факультету та побажала учням викоких результатів, вступити у Прикарпатський національний університет, стати відомими економістами, які своїми креативними ідеями будуть відбудовувати економіку нашої країни, що допоможе зайняти вищі позиції на світовому рівні
Бажаємо всім учасникам олімпіади творчого натхнення та власного розвиту, а переможцям – успіхів на  ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки. Усім миру і здоров’я!