Профорієнтаційна зустріч з учнями випускних класів Рожнятівського ліцею

07 березня 2023 р. відбулася профорієнтаційна зустріч професорсько-викладацького складу кафедри підприємництва, торгівлі та прикладної економіки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника із педагогами та учнями випускних класів Рожнятівського ліцею.

З вітальним словом до учасників зустрічі звернулася завідувач кафедри проф. Пилипів Н.І., де звернула увагу на особливий етап в житті кожного з випускників під час якого потрібно визначитися з майбутньою професією. Було зазначено, що спеціальності 076 Підприємництво і торгівля є однією з найпрестижніших в Україні і світі , а її фахівці мають високий рівень добробуту.

Під час зустрічі учнів було проінформовано про особливості навчання та перспективах працевлаштування випускників даної спеціальності.