Навчальний процес

     Навчально-виховну і науково-дослідну роботу на факультеті здійснюють 8 професорів, докторів наук та 54 доцентів, кандидатів наук.   До викладацької роботи залучені керівники провідних підприємств, фінансово-господарських установ та органів місцевого самоврядування області, які забезпечують студентів базами практики та сприяють формуванню у них практичних навиків за обраними освітніми програмами.

     Навчальний процес на економічному факультеті здійснюється з використанням сучасних технічних засобів і мультимедійних комплексів. До послуг студентів – Центр інформаційних технологій та сучасні бібліотеки університету (в тому числі бібліотека факультету, що налічує 6,5 тисяч томів літератури та десятки періодичних видань ).

     Сьогодні на спеціальностях факультету навчається понад 1000 студентів денної та заочної форми навчання. Наші студенти здобувають не лише знання, а також мають усі можливість розвивати і проявити себе і в інших сферах діяльності, таких як: творчість, мистецтво, спорт. За бажанням і на основі попереднього відбору юнаки проходять навчання на військовій кафедрі при університеті.