Наукова мобільність студентів спеціальності “Облік і оподаткування”

28 лютого 2023 р. студентка другого курсу Однойко Ангеліна спеціальності облік і оподаткування економічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника прибула  на навчання за програмою міжнародної академічної мобільності до Академії прикладних наук у місті Познань що у Польщі.

Основними завданнями відрядження є покращення рівня володіння іноземними мовами та вивчення предметів за європейськими стандартами.
Також в програмі обміну беруть участь студенти ще з трьох ЗВО: Острозької академії, Хмельницького національного університету та Уманського національного університету садівництва.

У перший день навчання студенти мали зустріч із ректором академії прикладних наук Гжегожом Конєчжним та деканесою академії Магдаленою Горською.