Зустріч з випускниками закладів освіти Делятинської ТГ

У п’ятницю, 3 березня 2023 р., Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника провів профорієнтаційну зустріч з випускниками шкіл Делятинської ТГ з метою формування уявлення учнів про різноманітність та особливості професій, які вони можуть отримати у нашому університеті.
Представник від університету доц. Галина Волощук представила Прикарпатський університет, ознайомила з основними напрямками діяльності університету в розрізі факультетів, доц. Гнатюк Т.М., заступник декана економічного факультету детальніше зупинився на спеціальностях, які студенти можуть отримати, після закінчення економічного факультету. Слово також мали представники від кожної кафедри, котрі розповіли про сучасні тренди та закономірності ринку праці, вибору професії, а також про варіанти розвитку кар’єри у розрізі обраної спеціальності. Основна мета профорієнтаційного заходу – допомога майбутньому абітурієнту зрозуміти себе, продумати кар’єру та почати діяти – зробити правильний вибір у житті.