Вибори керівництва профкому університету відбувались два дні 15 березня 2023 р. та 21 березня 2023 р.

15 березня відбулась звітно-виборна конференція первинної профспілкової організації працівників Прикарпатського університету.

Заслухали голову профкому Копчака Ю.С., який представив Звіт про роботу первинної профспілкової організації працівників Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за період з “16” березня 2015р. по “15” березня 2023р. і завдання профспілкової організації щодо вдосконалення внутріспілкової діяльності та посилення соціального захисту членів профспілки.

Після організаційних питань перейшли до виборів голови первинної профспілкової організації працівників Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

На дану посаду претендували троє бажаючих: Бедрій Тарас Романович, Климончук Василь Йосифович, Копчак Юрій Степанович.

Враховуючи, що жоден із претендентів не набрав більше половини голосів присутніх, продовження конференції відбулось 21 березня 2023 року.

Ректор університету Ігор Євгенович Цепенда наголосив, що кожен здійснює вибір між минулим, теперішнім і майбутнім і від цього вибору залежатиме захист інтересів найманих працівників.

На нових виборах делегати більшістю голосів обрали Климончука Василя Йосифовича головою первинної профспілкової організації працівників Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.