Викладачі та студенти економічного факультету взяли участь у науковому пікніку

Вже традиційно в День університету 14 травня 2024 року адміністрація, викладачі та студенти економічного факультету взяли участь у науковому пікніку, присвяченому 84-тій річниці з дня заснування Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Представили буклети спеціальностей, що реалізуються кафедрами: 051 Економіка, 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 076 Підприємництво та торгівля.

Провели конкурс серед абітурієнтів на знання економічних термінів – за правильні відповіді отримали солодкі призи та блокноти з логотипом.

Продемонстрували навчальні посібники та збірники наукових праць, на власні очі побачили кубок НБУ, який вибороли студенти економічного факультету зайнявши 1 місце серед української молоді.